close
InstagramYoutube

Laserowe powiększanie ust

Laserowe powiększanie ust

Laserowe powiększanie ust LipLase™ od Fotona

Jędrne i delikatne usta z efektem WOW. Powiększanie ust LipLase™ w technologii Fotona to przełomowy zabieg z użyciem lasera erbowo-yagowego. Jeśli obawiasz się przesadzonego efektu lub powikłań związanych z zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Laserowe powiększenie ust to nieinwazyjny zabieg, dzięki któremu uzyskasz pełniejsze wargi w bezbolesny i dyskretny sposób.


 


Stopniowe i naturalne powiększanie ust z LipLase™ od Fotona 

Uzyskaj długotrwały rezultat w stopniowy i dyskretny sposób. Dzięki powiększeniu ust metodą LipLase™ twoje usta staną się jędrne i pełne bez przerysowanych efektów. Zabieg ten jest bezpieczny i nie wymaga rekonwalescencji. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie chcą poddać się inwazyjnym zabiegom.

 


Na czym polega zabieg LipLase™ od Fotona?

Przy odpowiednich ustawieniach parametrów lasera Fotona czerwień wargowa zostaje kilkukrotnie naświetlona skoncentrowaną wiązką. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie zostawia niepożądanych śladów. W pewnych przypadkach, działanie lasera może spowodować niewielki obrzęk i złuszczenie skóry - ślady te są na tyle dyskretne, że nie wskazują na przejście zabiegu powiększania ust. 

 

 

Laserowe powiększanie ust jest zabiegiem, który można ponawiać do 5 tygodni w celu uzyskania pożądanych rezultatów

Laserowe powiększanie ust stymuluje produkcję kolagenu - zagęszcza, ujędrnia i stymuluje przyrost tkanek. Wiązka erbowo-yagowa lasera Fotona oddziaływuje na delikatną tkankę ust w sposób całkowicie bezpieczny, wykorzystuje potencjał tkanek dla naturalnego i długotrwałego efektu powiększenia ust. Nie tylko ujędrnia i odmładza usta, ale też wpływa pozytywnie na skórę w okolicach ust. Brak okresu rekonwalescencji czyni metodę laserowego powiększania ust najlepszą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów modelowania i ujędrniania ust kwasem hialuronowym i może być stosowany u osób w dowolnym wieku.

icon