close
InstagramYoutube

Laserowy lifting okolicy oka Smooth Eye

Laserowy lifting okolicy oka Smooth Eye

Zabieg laserowego liftingu okolic oka jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się ze zmarszczkami i zwiotczałą skórą wokół oczu. Jego działanie w pewnym stopniu dotyka również górnych powiek. Jest to metoda w pełni bezpieczna i odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry i typów karnacji.

 

Jak działa laserowy lifting okolicy oka?

Laser wytwarza ciepło, które stymuluje skórę do produkcji kolagenu w głębokich strukturach skóry właściwej. Działa precyzyjnie - tylko w określonym obszarze, niwelując skutki starzenia się skóry. Pozostawione obszary skóry zdrowej, niepoddanej działaniu lasera, przyspieszają proces gojenia. Na leczenie składa się regeneracja skóry za pomocą lasera -  delikatna ablacja powierzchownych warstw skóry, dzięki drobnym mikrouszkodzeniom, które dzięki procesowi odnowy zostaną zastąpione nowymi, mocniejszymi i zdrowszymi tkankami.

W efekcie zabiegu Smooth Eye elastyczność skóry znacząco się poprawia, zmienia się jej struktura i objętość dzięki stymulacji przebudowy kolagenu. Po przebytym zabiegu, miejsce, w którym przeprowadzono zabieg, jest zazwyczaj delikatnie zaczerwienione i może się wokół niego pojawić niewielki obrzęk. Wszelkie potencjalne efekty uboczne nie utrzymują się zazwyczaj dłużej niż tydzień.
 

icon