close
InstagramYoutube

Resurfacing

Resurfacing

 Jak działa resurfacing?

Resurfacing jest metodą usuwania wierzchniej warstwy skóry, która pozwala na precyzyjne zwalczanie blizn potrądzikowych, zmarszczek, przebarwień i bruzd. Działa też ujędrniając - sprawia, że zwiotczała skóra staje się wyraźnie napięta i odświeżona.

 


 
Jak wygląda zabieg?

Do przeprowadzenia zabiegu używany jest laser frakcyjny - z jego użyciem stworzona zostaje siatka mikronakłuć. Jest to precyzyjne działanie, mające na celu stymulujcie skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Nie wpływa w najmniejszym stopniu na zdrowe obszary skóry. Kontrolowane nagrzewania skóry wiązką lasera doprowadza do zagęszczenia tkanek, co powoduje wzmożony efekt odmłodzenia. 

Zabieg ten jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny. Po jego przeprowadzeniu na skórze mogą pojawić się lekkie obrzęki i zaczerwienienia, które znikają zwykle już po tygodniu. W kolejnych dniach skóra staje się delikatnie przyciemniona i mocniej się złuszcza. Obszary, w których laser działał najintensywniej, mogą pozostawać dłużej zaczerwienione. Zabieg powinien zostać powtórzony od 2 do 5 razy dla polepszenia i pogłębienia jego efektów.

 

 

Czy resurfacing to zabieg dla mnie?

Zabieg ten sprawdza się doskonale u wszystkich osób, u których występuje problem blizn potrądzikowych, przebarwień, zwiotczałej skóry, zmarszczek i bruzd. Jego efekty pojawiają się w dwóch etapach. Już po kilku dniach widoczne jest wyrównanie koloru skóry i zanik przebarwień a efekty można porównać do kilkunastu zabiegów mikrodermabrazji. W ciągu około 5 tygodni znacząco wzrasta elastyczność skóry.
 

icon