close
InstagramYoutube

Iwona Cierplikowska

Powrót arrowarrow
Iwona Cierplikowska

Stanowisko

Właścicielka placówki, Dyrektor medyczny

Wykonywane zabiegi

Implantologia

Właściciel Primadent DentalClinic. W 1991 r ukończyła studia stomatologiczne w Kijowskim Instytucie Medycznym. W 1994 roku uzyskała dyplom 1-wszego stopnia specjalizacji ze stomatologii ogólnej. W 1997 roku zdała z wyróżnieniem egzamin 2-giego stopnia specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. Członek PTE (Polskie Towarzystwo Endodontyczne) i PSSM (Polskie Stowarzyszenie Stomatologii Mikroskopowej) ITI (International Team for Implantology) . Doskonali wciąż swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje zawodowe. Bierze udział w licznych kursach i konferencjach naukowych z różnych dziedzin stomatologii.

Parę lat temu swoje zainteresowania zawodowe skierowała w stronę implantologii i na to obecnie poświęca swój czas konsultując Pacjentów pod kątem dalszego leczenia specjalistycznego. W 2009 ukończyła Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie im J.W Goethe we Frankfurcie nad Menem.

W 2019 roku z sukcesem ukończyła kompleksowy program kształcenia podyplomowego z zakresu implantoprotetyki, we współpracy ze Śródziemnomorskim Instytutem Protetycznym, Castellon Hiszpania oraz Uniwersytetem Północnej Karoliny, Chapel Hill, USA.

W życiu prywatnym jest szczęśliwą matką trzech córek (Kamili, Kai i Niny). Wolny czas lubi spędzać podróżując. Jej pasją jest pływanie i nurkowanie. Lubi też jazdę na nartach. Biegle włada językiem rosyjskim, zna niemiecki i uczy się języka angielskiego.

Stanowisko

Właścicielka placówki, Dyrektor medyczny

Wykonywane zabiegi

Implantologia
icon