close
InstagramYoutube

Wykonywane zabiegi

Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja w Primadent Dental Clinic  to nie tylko piękny uśmiech i równe zęby, to również holistyczne podejście do leczenia wad zgryzu.


W trakcie leczenia dzieci i dorosłych korzystamy ze wsparcia logopedy, laryngologa oraz fizjoterapeuty. Działanie wielotorowe pozwala na osiągniecie trwałych wyników leczenia.
Nasze leczenie wpływa również korzystnie na zmiany kształtu twarzy i  profilu nazywamy to leczeniem ortodontyczno-ortopedycznym.
Równe zęby to prawidłowa funkcja a zarazem  estetyka, która jest efektem finalnym każdego leczenia ortodontycznego.
Zgłaszając się do Primadent Dental Clinic, na miejscu wykonacie Państwo wszystkie badania niezbędne do przygotowania indywidualnego planu leczenia.
Skupiamy się na Państwa komforcie i wygodzie leczenia, dlatego konsultujemy pacjentów intyerdyscyplinarnie korzystając z wiedzy wszystkich specjalistów znajdujących w Primadent Dental Clinic  (chirurga, protetyka, implantologa, periodontologa, lekarza dziecięcego etc).

 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów z  myślą o ich  bezpieczeństwie oraz  świadomym podejmowaniu decyzji odnośnie leczenia, stworzyliśmy nowe stanowisko.
Opiekun pacjenta, to osoba odpowiedzialna za koordynacje leczenia interdyscyplinarnego, w którym pacjent przechodzi przez etapy ortodoncji, chirurgii, protetyki czy implantologii.
Opiekun pacjenta chętnie odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania, udzieli informacji odnośnie kosztów i terminów planowanego leczenia.


Oferujemy Państwu wygodę leczenia i dostępu do wszystkich specjalistów pod jednym dachem  w Primadent Dental Clinic.   
 

icon