close
InstagramYoutube

Wykonywane zabiegi

Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem wad zgryzu oraz korygowaniem nieprawidłowo ustawionych zębów u dzieci, młodzieży i dorosłych. Leczenie prowadzone przez lekarza ortodontę, wpływa na właściwe kontakty zębów górnych i dolnych oraz na proporcje dolnego i środkowego odcinka twarzy, stąd ortodoncja nazywana jest ortopedią szczękową.

Najczęściej leczenie ortodontyczne prowadzone jest w przypadku krzywo i nieestetycznie ustawionych zębów, nieprawidłowych wzajemnych kontaktów zębów górnych i dolnych oraz zaburzenia czynności stawów skroniowo- żuchwowych.

Placówka Primadent ma duże doświadczenie w leczeniu wszystkich grup wiekowych od dziecka po dorosłego Pacjenta.
Dzięki stosowanej w placówce praktyce grupowej, leczenie ortodontyczne przebiega zawsze sprawnie. Podczas jednej umówionej wizyty u Pacjenta wykonuje się niezbędne badania konieczne do podjęcia leczenia. Doświadczeni lekarze diagnozują nieprawidłowości i w oparciu o wspólne konsultacje opracują plan leczenia. W razie konieczności na miejscu wykonywane są cyfrowe badania radiologiczne.

Lecząc się w Primadent Dental Clinic Pacjent oszczędza czas i otrzymuje pełen wachlarz najwyższej jakości usług – a wszystko to w jednym miejscu.