close
InstagramYoutube

Mariusz Malecki

Powrót arrowarrow
Mariusz Malecki

Stanowisko

Lekarz stomatolog

Wykonywane zabiegi

ImplantologiaProtetyka

Uniwersytet Medyczny ukończył w Lublinie w 2013. Od tamtej pory ciągle rozwija swoje talenty, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Nieustannie doskonali nie tylko umiejętności praktyczne, ale i unowocześnia metody leczenia. Najdobitniejszym potwierdzeniem uzyskanych kompetencji jest staż specjalizacyjny z protetyki stomatologicznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi zakończony uzyskaniem tytułu specjalisty protetyki stomatologicznej.

 

W codziennej praktyce podchodzi do leczenia pacjentów kompleksowo, skupiając się nie tylko na uzyskaniu pięknego uśmiechu, ale również na prawidłowej funkcji całego układu narządu żucia. Rozumie, że pacjent to nie jeden ząb, ale współistniejący ze sobą układ mięśni, stawów, kości, zależny od siebie nawzajem i od wielu innych czynników wewnętrznych i zewnętrznych.

Cierpliwie i z dużym zaangażowaniem tłumaczy pacjentom te zawiłości, bo wie, że wiedza w tym zakresie sprzyja dobrej komunikacji. Leczenie poprzedza starannie przygotowanym planem leczenia, który realizuje wykorzystując najnowsze technologie cyfrowe i najlepsze materiały stomatologiczne.

 

Główne dziedziny, którymi zajmuje się w Klinice i w których poszerza swoją wiedzę i umiejętności to leczenie protetyczne, implantoprotetyczne i chirurgiczne.

 

Stomatologia to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja dlatego do pracy zawsze przychodzi pełen energii i z pełnym uśmiechem, którym zaraża innych.

Stanowisko

Lekarz stomatolog

Wykonywane zabiegi

ImplantologiaProtetyka
icon