close
InstagramYoutube
Blog

Oficjalne otwarcie Primadent DentalClinic

Wróć do listy arrowarrow
20.01.2011

W połowie stycznia br. odbyły się 2 oficjalne otwarcia nowej siedziby Primadent DentalClinic. W pierwszym udział wzięli: goście z Podkarpacia.
W drugim stomatolodzy i inni lekarze z całej Polski. Licznie przybyli goście zgodnie podkreślali – powstała jedna z najciekawszych i najlepiej wyposażonych placówek stomatologicznych Europy.


Cała uroczystość mieściła się na dwóch poziomach. W holu głównym odbywało się uroczyste powitanie gości, catering i luźne towarzyskie rozmowy, a część artystyczna oraz taneczna w sali konferencyjno-bankietowej.

Na pierwsze, mające miejsce 8 stycznia 2011, przyjęcie przybyli przedstawiciele świata polityki, administracji i biznesu z Podkarpacia. Ponadto liczną grupę stanowili przyjaciele, znajomi pacjenci placówki. Największym zaskoczeniem okazał się występ doskonale znanego ze szklanego ekranu zespołu Avocado (finaliści pierwszej edycji programu X Factor oraz Śpiewaj i walcz). O muzyczną oprawę całego przedsięwzięcia zadbali także: Małgorzata Boć oraz DJ Krzysztof Kupczakiewicz. Najbardziej wytrwali goście w rytmach muzyki bawili się niemalże do białego rana.

15 stycznia do placówki zjechali stomatolodzy i lekarze z całej Polski oraz kilku z zagranicy. W większości - bliscy znajomi właścicieli, przedstawiciele stowarzyszenia stomatologów do którego należy p. Iwona Cierplikowska. Tym razem do łez wszystkich gości rozśmieszał Kabaret Tenor. Jego frontman Czesław Jakubiec zafundował wszystkim spotkanie z muzyką klasyczną z przymrużeniem oka. Tym razem o muzyczną oprawę całego przedsięwzięcia zadbali : Piotr Salata oraz DJ Krzysztof Kupczakiewicz. Zebrani stomatolodzy podkreślali, że wyposażenie placówki, jak i jej wystrój zdecydowanie przewyższają obowiązujące europejskie standardy i życzyliby sobie, aby w niedalekiej przyszłości każdy gabinet w Polsce tak właśnie wyglądał. Najbardziej wytrwali w doskonałych humorach opuścili gmach w porach wczesno porannych.

icon