close
InstagramYoutube
Blog

Otwarcie jednej z najnowocześniejszych placówek stomatologicznych w Europie

Wróć do listy arrowarrow
08.01.2011

Zastosowane w rzeszowskim Primadent DentalClinic rozwiązania oraz wyposażenie wyprzedzają światowe standardy, a niektóre z urządzeń są pierwszymi w Polsce.


Oprócz leczenia stomatologicznego ten Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMADENT s.c. w Rzeszowie oferuje pełną diagnostykę przy pomocy cyfrowej radiologii i tomografii, które minimalizują dawkę promieniowania.

Marzenia się spełniły
Powstanie tej jednej z najnowocześniejszych placówek w Europie było poprzedzone moimi wieloletnimi marzeniami i latami ciężkiej pracy.

- Przy jej projektowaniu pracowało wielu ekspertów. Konsultowałam każdy etap z najlepszymi stomatologami w Polsce i na świecie, spisywałam pomysły, które czerpałam z obserwacji najlepszych polskich i zagranicznych placówek. W końcu przyszedł odpowiedni moment, udało się kupić działkę, a architekt stworzył projekt moich marzeń – wyjaśnia Iwona Cierplikowska, właścicielka Primadent w Rzeszowie.

Tu zapomnisz o strachu i bólu
Jeszcze do niedawna stomatologia kojarzyła się ze strachem stresem i bólem. Często ta skrywana fobia miała swoje korzenie w dzieciństwie na skutek złych wspomnień po nieprzyjemnych wizytach u dentysty.

- Chcieliśmy to zmienić – stąd pomysł stworzenia nowoczesnej placówki z profesjonalną i życzliwą obsługą pacjentów. Tak aby każdy nasz pacjent czuł się tu wyjątkowo i bezpiecznie – tłumaczy pani Iwona.

Dlatego w każdym gabinecie jest sterowane przez komputer urządzenie The Wand. Niweluje ono nieprzyjemne wrażenia towarzyszące leczeniu zębów i eliminuje całkowicie ból pojawiający się podczas podawania znieczulenia.

Wspaniały zespół
Primadent DentalClinic to nie tylko nowoczesna technologia.

- To także zespół wspaniałych ludzi – specjalistów z różnych dziedzin - taka praktyka grupowa, w której opiekę nad pacjentem sprawuje kilku lekarzy, przynosi największe korzyści, wspólne konsultacje wewnątrz placówki owocują wybraniem optymalnej metody leczenia – zapewnia właścicielka Primadent DentalClinic.

Kompleksowe leczenie
Primadent to jeden z nielicznych w Polsce prywatnych ośrodków oferujących kompleksowe leczenie specjalistyczne dzieci i dorosłych, od stomatologii zachowawczej poprzez ortodoncję, a na implantologii kończąc.

Unikatowe urządzenia
Ta najnowocześniejsza placówka dostosowana jest także w pełni dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wiele urządzeń w placówce to jedyne takie egzemplarze w kraju. Np. zdjęcia rentgenowskie wykonuje się na fotelu, a efekt widać w tym samym momencie na monitorze. Natomiast dawka promieniowania jest zaś znikoma. W Primadent można wykonać także tomografię komputerową, która pozwala na precyzyjne, trójwymiarowe zbadanie każdej części jamy ustnej.

Dziś w sobotę o godzinie 19 zostanie oficjalnie otwarta nowa siedziba Primadent DentalClinic przy ul. Zenitowej w Rzeszowie.

Józef Lonczak
[email protected]
17 867 22 57

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/artykul/dzis-w-rzeszowie-otwarcie-jednej-z-najnowoczesniejszych-klinik-stomatologicznych-w-europie-4

icon