close
InstagramYoutube
Blog

Zobacz jak wygląda najnowocześniejsza placówka stomatologiczna

Wróć do listy arrowarrow
10.01.2011

Znakomici goście, występy wyśmienitych artystów, smaczne zakąski i przednie trunki, a przede wszystkim nowoczesność zastosowanych rozwiązań zachwyciły gości podczas sobotniego otwarcia rzeszowskiego Primadentu.

Wielu gości zachwycało się nowatorskimi pomysłami i sprzętem, które w tej placówce mają zastosowanie. Wiele razy padały tez komplementy: To jedna z najnowocześniejszych placówek stomatologicznych w Europie.

- Rzeczywiście ta placówka robi wspaniałe wrażenie i możemy być z niej dumni – powiedział po zwiedzaniu całego obiektu Lucjan Kuźniar, wicemarszałek województwa.

- Powstanie tej jednej z najnowocześniejszych placówek w Europie było poprzedzone moimi wieloletnimi marzeniami i latami ciężkiej pracy. Przy jej projektowaniu pracowało wielu ekspertów. Konsultowałam każdy etap z najlepszymi stomatologami w Polsce i na świecie, spisywałam pomysły, które czerpałam z obserwacji najlepszych polskich i zagranicznych placówek – wspominała dr Iwona Cierplikowska, właścicielka Primadent w Rzeszowie.

http://www.strefabiznesu.nowiny24.pl/galeria/rzeszow-zobacz-jak-wyglada-najnowoczesniejsza-klinika-stomatologiczna-48318.html

icon