close
InstagramYoutube

Poczekalnie

Poczekalnie

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa czas, a raczej jego ciągły brak. Dlatego dla oczekujących na wizytę, jak i dla rodziców pilnujących swoich pociech w placówce Primadent przygotowaliśmy wiele atrakcji. Na najmłodszych czeka unikatowy plac zabaw z zamkiem, zjeżdżalnią  i zabawkami edukacyjnymi oraz ze stanowiskami do rysowania i malowania, na nastolatków strefa gier PlayStation®, zaś dla dorosłych w pełni multimedialne dwie poczekalnie wyposażone w kafejki internetowe. Dzięki temu można sprawdzić pocztę lub poczytać najważniejsze wiadomości.

W trakcie wizyty rodziców ich dzieci mogą bawić się na placu zabaw i korzystać ze specjalnie przygotowanej łazienki z pomniejszonymi sanitariami, takimi jak są w przedszkolu czy żłobku.

Dla miłośników napojów zainstalowane są  ekspresy do kawy, herbaty i/lub czekolady. Wszystko to podane w przystępny sposób i w miłej atmosferze.

Dbamy o komfort naszych Pacjentów także zapewniając im możliwość relaksu w przytulnie zaaranżowanych kącikach wypoczynkowych.

icon