close
InstagramYoutube

Raty 0%

Raty 0%

Mamy najkorzystniejszą ofertę kredytowania usług stomatologicznych!
Teraz wszystkich stać na najwyższą jakość Stomatologii


 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, miło nam poinformować, że mamy najkorzystniejsze warunki kredytowania leczenia stomatologicznego - nawet 30 rat 0%.

Dzięki jeszcze bardziej dogodnym i przystępnym ratom mogą Państwo spełnić swoje marzenia o pięknym i zdrowym uśmiechu.

 

- Oferta ratalna obejmuje wszystkie usługi stomatologiczne.
- Oferujemy promocję 10 rat 0 % ¹
- Przy wyższej kwocie kredytu oferujemy 20 a nawet 30 rat 0% ¹
- Minimum formalności.
- Szybka decyzja kredytowa.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o warunkach naszej super oferty ratalnej? Prosimy zapytać dowolnego pracownika rejestracji.
Mogą też Państwo kierować zapytania drogą mailową: primadent@primadent.pl

 

 

 

¹Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 3x0 zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień [22.03.2016] r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1100 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1100 zł; całkowita kwota do zapłaty 1100 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 110 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia [16.01.2018] r. do dnia [31.12.2019] r.

[NZOZ PRIMADENT Iwona Cierplikowska, Jolanta Kurowiak s.c.]  występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A., wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.  O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl


 

icon