close
InstagramYoutube

Natychmiastowa Implantacja Zintegrowana

Natychmiastowa Implantacja Zintegrowana

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty nową autorską usługę rekonstrukcji implanto-protetycznej w procedurze implantacji natychmiastowej. Zabieg polega na wykorzystaniu własnej technologii biostymulacji tkanek okołowszczepowych w procedurze Natychmiastowej Implantacji Zintegrowanej. Dzięki temu mozemy zwiększyć bezpieczeństwo zabiegów  implantologicznych w porównaniu do zabiegów wykonywanych z "wolnej ręki". 

Zakupiliśy linię technologiczną do Natychmiastowej Implantacji Zintegrowanej z wykorzystaniem biostymulacji składającej się z 12 urządzeń, m.in. tomografu komputerowego, skanera wewnątrzustnego, unitów stomatologicznych, mikroskopów zabiegowych z torem wizyjnym, lasera zabiegowego, separatora komórkowego oraz skanera modeli, frezarek, pieca do synteryzacji. 

Dzięki temu mamy mozłiwość wykonywania zindywidualizowanych łączników tymczasowych do implantów z PMMA i PEEK. Przy użyciu separatora komórkowego Medifuge z wirówką HCG jesteśmy w stanie wytworzyć autologiczne czynniki wzrostu CGF, które regulują złożone procesy gojenia się ran i bez skutków ubocznych zwiększają zdolności gojące organizmu. Czynniki  gojace CGF z powodzeniem wykorzystujemy do biostymulacji w protokole Natychmiastowej Implantacji Zintegrowanej.

Nowa technologia implantologiczna poprawia komfort i szybkość procesu zabiegowego w implantologii dzięki lepszemu zdiagnozowaniu sytuacji klinicznej i sprawniejszemu przebiegowi procesu leczenia implantoprotetycznego.

 

 

icon