close
InstagramYoutube

Sterylizatornie

Sterylizatornie

Posiadamy najnowocześniejsze sterylizatornie z myjniami ultradźwiękowymi i autoklawami parowymi,zapewniającymi najwyższy poziom bezpieczeństwa dla pacjentów.

Wszystkie zestawy z narzędziami są sterylizowane w zamykanych zgrzewarką jednorazowych rękawach foliowo - papierowych w autoklawie próżniowym. Sterylizacja spełnia wymogi standardów europejskich i jest najpewniejszą metodą zapobiegania zakażeniom. Proces sterylizacji kontrolowany jest każdorazowo przez komputery wbudowane w autoklawy oraz przez testy chemiczne wkładane razem z instrumentami. Raz na miesiąc wykonujemy test biologiczny poprawności sterylizacji (inkubacja posiewu drobnoustrojów). Poprawność procesów sterylizacji dokumentowana jest wydrukiem z komputera śledzącego proces sterylizacji.

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, jako nieliczni w Polsce, sterylizujemy końcówki stomatologiczne❗️ Aby tego dokonać posiadamy:

  • odpowiednią ilość końcówek, aby po wizycie każdego pacjenta końcówkę taką wymienić na sterylną.
  • trzy sterylizatornie wyposażone w autoklawy parowe najwyższej generacji, termodezynfektory oraz myjki ultradźwiękowe.


U nas mogą się Państwo czuć bezpiecznie!

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Pacjentów. Procesy sterylizacji są w dużym stopniu zautomatyzowane, co eliminuje możliwość jakichkolwiek niedoskonałości.

icon